Obálka
Základní MARC ISBD

Inspektor Fousek na stopě : deset minidetektivek / Hana Lamková, Eva Sýkorová-Pekárková

Od: Lamková, Hana, 1934- [aut]
Přispěvatel(é): Sýkorová-Pekárková, Eva, 1958- [ill]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydání: 2., upravené vydáníPopis: 94 stran : barevné ilustrace ; 25 cmISBN: 9788074042010Žánr/Forma: české příběhy | detektivní příběhy | publikace pro děti | Czech stories | detective stories | children's literature Souhrn: Deset krátkých detektivních příběhů inspektora Fouska - psího detektiva a jeho kolegů. Podle stejnojmenného večerníčku. Určeno mladším dětem.Souhrn: V suterénu Ministerstva pro odhalování nevysvětlitelných záhad sídlí detektivní kancelář Fousek a spol.: Inspektor Fousek - čistokrevný fousek, bystrý detektiv a neúnavný pronásledovatel, jeho pravá ruka seržantka Micumiši - půvabná kočka ovládající bojová umění a jejich nenápadný kolega Herkules Maraton - zahradní hlemýžď, který ve svém domečku skrývá sklad detektivních mikropomůcek. Společně jako sehraný tým úspěšně řeší nejrůznější případy.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 1/4 Dostupné 421440056745
Celkem rezervací: 0

"Napsala Hana Lamková, ilustrovala Eva Sýkorová-Pekárková"--Tiráž

Deset krátkých detektivních příběhů inspektora Fouska - psího detektiva a jeho kolegů. Podle stejnojmenného večerníčku. Určeno mladším dětem.

V suterénu Ministerstva pro odhalování nevysvětlitelných záhad sídlí detektivní kancelář Fousek a spol.: Inspektor Fousek - čistokrevný fousek, bystrý detektiv a neúnavný pronásledovatel, jeho pravá ruka seržantka Micumiši - půvabná kočka ovládající bojová umění a jejich nenápadný kolega Herkules Maraton - zahradní hlemýžď, který ve svém domečku skrývá sklad detektivních mikropomůcek. Společně jako sehraný tým úspěšně řeší nejrůznější případy.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha