Obálka
Základní MARC ISBD

Homeopatie a děti / Tomáš Karhan

Od: Karhan, Tomáš, 1953- [aut]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Grada, 2011Vydání: Vyd. 1Popis: 168 s. ; 21 cmISBN: 9788024733555Předmětová hesla: homeopatie | nemoci u dětí | homeopathy | diseases of childrenŽánr/Forma: příručky | handbooks and manuals Souhrn: Příručka se zabývá domácí homeopatickou léčbou akutních nemocí i poranění u dětí, od novorozenců po školáky.Souhrn: V pěti kapitolách řazených chronologicky podle věkových kategorií je uveden popis homeopatické léčby různých nemocí. Stručné tabulky léků, odborná doporučení, příklady z klinické praxe. Odkaz na internetové stránky autora, dětského lékaře, který se začal věnovat homeopatii před dvaceti lety, se seznamem volně prodejných homeopatických léků.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Roztoky
615 Dostupné 421440056750
Celkem rezervací: 0

Na obálce uvedeno: rady pediatra

Obsahuje bibliografii

Příručka se zabývá domácí homeopatickou léčbou akutních nemocí i poranění u dětí, od novorozenců po školáky.

V pěti kapitolách řazených chronologicky podle věkových kategorií je uveden popis homeopatické léčby různých nemocí. Stručné tabulky léků, odborná doporučení, příklady z klinické praxe. Odkaz na internetové stránky autora, dětského lékaře, který se začal věnovat homeopatii před dvaceti lety, se seznamem volně prodejných homeopatických léků.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha