Obálka
Základní MARC ISBD

Škola dobra a zla. Křišťál času / Soman Chainani ; ilustroval Iacopo Bruno ; přeložila Magdaléna Stárková

Od: Chainani, Soman [aut]
Přispěvatel(é): Bruno, Iacopo [ill] | Stárková, Magdaléna, 1984- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: 1. vydáníPopis: 531 stran : ilustrace ; 21 cmISBN: 9788075449023Další název: Křišťál časuUnifikované názvy: Crystal of time. Česky Žánr/Forma: americké romány | fantasy romány | publikace pro děti | American fiction | fantasy novels | children's literature Souhrn: Další díl nové série z pohádkového světa, příběh dvou naprosto odlišných dívek, které se ocitly ve škole dobra a zla. Sofie, Agáta a jejich přátelé musí najít způsob, jak přemoci hrozivé zlo, které lži překrucuje v pravdu a snaží se přepsat jejich příběhy. Falešný král si uzurpoval kamelotský trůn, Tedrose odsoudil k smrti a Sofii donutil k tomu, aby se stala jeho královnou. Agátě se jako jediné podařilo utéct. Teď musí spolu se studenty Školy dobra a zla vymyslet, jak dostanou Tedrose zpátky na trůn a zachrání Kamelot. A to dříve, než jejich pohádky dospějí k smrtícímu konci. Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 3/1D 5. Dostupné 421440056769
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Na přebalu a na titulním listě uvedeno pod názvem Kamelotská léta

Další díl nové série z pohádkového světa, příběh dvou naprosto odlišných dívek, které se ocitly ve škole dobra a zla. Sofie, Agáta a jejich přátelé musí najít způsob, jak přemoci hrozivé zlo, které lži překrucuje v pravdu a snaží se přepsat jejich příběhy. Falešný král si uzurpoval kamelotský trůn, Tedrose odsoudil k smrti a Sofii donutil k tomu, aby se stala jeho královnou. Agátě se jako jediné podařilo utéct. Teď musí spolu se studenty Školy dobra a zla vymyslet, jak dostanou Tedrose zpátky na trůn a zachrání Kamelot. A to dříve, než jejich pohádky dospějí k smrtícímu konci. Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha