Obálka
Základní MARC ISBD

Kluci z mraveniště / Jozef Pavlovič ; ilustrace Marie Tichá ; ze slovenského originálu Bračekovia mravčekovia ... přeložila Eva Svobodová

Od: Pavlovič, Jozef, 1934- [aut]
Přispěvatel(é): Tichá, Marie, 1935- [ill] | Svobodová, Eva [trl]
Typ materiálu: TextTextPopis: 80 stran : barevné ilustrace ; 28 cmISBN: 9788074514340Unifikované názvy: Bračekovia mravčekovia. Česky Žánr/Forma: slovenské příběhy | publikace pro děti | Slovak stories | children's literature Souhrn: Jedné noci na přelomu dubna a května přišli v mraveništi na svět dva malí mravenečkové: Beník a Májík. Společně rostou, poznávají svět a prožívají veselá dobrodružství: seznamují se s ostatními zvířátky v lese,sáňkují na listu pampelišky, zažijí první déšť, pohřbí je sojčí pírko, leští hlemýždí domeček...Souhrn: Pohádková vyprávění o dvou malých mravenčích brášcích doprovázejí celostránkové ilustrace M. Tiché. Pro předškolní děti.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 1/2 Dostupné 421440057511
Kniha Kniha Roztoky
M 1/2 Dostupné 421440056797
Celkem rezervací: 0

Jedné noci na přelomu dubna a května přišli v mraveništi na svět dva malí mravenečkové: Beník a Májík. Společně rostou, poznávají svět a prožívají veselá dobrodružství: seznamují se s ostatními zvířátky v lese,sáňkují na listu pampelišky, zažijí první déšť, pohřbí je sojčí pírko, leští hlemýždí domeček...

Pohádková vyprávění o dvou malých mravenčích brášcích doprovázejí celostránkové ilustrace M. Tiché. Pro předškolní děti.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha