Obálka
Základní MARC ISBD

Poppy Borůvková. Poprask na Akademii / Jennie K. Brownová ; z anglického originálu Poppy Mayberry, Return to Power Academy přeložil Václav Soukup

Od: Brown, Jennie K [aut]
Přispěvatel(é): Soukup, Václav [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: 1. vydáníPopis: 166 stran ; 21 cmISBN: 9788025335949Další název: Poprask na AkademiiUnifikované názvy: Return to Power Academy. Česky Žánr/Forma: americké romány | fantasy romány | publikace pro děti | American fiction | fantasy novels | children's literature Souhrn: Poppy Borůvková je nadšená. Zjistila totiž, že je sklonkař, takže má nadání ovládat DVĚ mimořádné schopnosti! Její radost však trvá jen do chvíle, kdy se vrátí na Akademii zvláštních schopností - tentokrát jako poradce. Na Poppy a její kamarády Elii, Logana a Sama tady totiž čekají nejméně dva oříšky, které budou muset rozlousknout: zachránit školu před novým učitelem herectví a jeho děsivým muzikálem, ale taky vyřešit záhadná zmizení studentů... Nakladatelská anotace.Souhrn: Ve městě Nova má každý nějakou výjimečnou schopnost. To, jaká bude, je dáno dnem narození. Fantasy příběh pro děti kolem 10 let. Druhý díl.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 2/3 2. Vypůjčeno 11/03/2020 421440056808
Celkem rezervací: 0

Poppy Borůvková je nadšená. Zjistila totiž, že je sklonkař, takže má nadání ovládat DVĚ mimořádné schopnosti! Její radost však trvá jen do chvíle, kdy se vrátí na Akademii zvláštních schopností - tentokrát jako poradce. Na Poppy a její kamarády Elii, Logana a Sama tady totiž čekají nejméně dva oříšky, které budou muset rozlousknout: zachránit školu před novým učitelem herectví a jeho děsivým muzikálem, ale taky vyřešit záhadná zmizení studentů... Nakladatelská anotace.

Ve městě Nova má každý nějakou výjimečnou schopnost. To, jaká bude, je dáno dnem narození. Fantasy příběh pro děti kolem 10 let. Druhý díl.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha