Obálka
Základní MARC ISBD

Poppy Borůvková, narozená v pondělí / Jennie K. Brownová ; z anglického originálu Poppy Mayberry, the Monday přeložila Alžběta Franková

Od: Brown, Jennie K [aut]
Přispěvatel(é): Franková, Alžběta, 1992- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: 1. vydáníPopis: 189 stran ; 21 cmISBN: 9788025332429Unifikované názvy: Poppy Mayberry, the Monday. Česky Žánr/Forma: americké romány | fantasy romány | publikace pro děti | American fiction | fantasy novels | children's literature Souhrn: Poppy Borůvková by měla umět přemisťovat předměty z místa na místo jen silou vůle, narodila se totiž v pondělí. Její schopnosti jsou ale chabé, proto má Poppy odjet na letní školu, aby své nadání zdokonalila. Na stejné místo bohužel míří i její úhlavní nepřítel. Nakladatelská anotace. Kráceno.Souhrn: Ve městě Nova má každý nějakou výjimečnou schopnost. To, jaká bude, je dáno dnem narození. Fantasy příběh pro děti kolem 10 let.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 2/3 1. Vypůjčeno 13/04/2020 421440056812
Celkem rezervací: 0

Poppy Borůvková by měla umět přemisťovat předměty z místa na místo jen silou vůle, narodila se totiž v pondělí. Její schopnosti jsou ale chabé, proto má Poppy odjet na letní školu, aby své nadání zdokonalila. Na stejné místo bohužel míří i její úhlavní nepřítel. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Ve městě Nova má každý nějakou výjimečnou schopnost. To, jaká bude, je dáno dnem narození. Fantasy příběh pro děti kolem 10 let.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha