Obálka
Základní MARC ISBD

Rodina odvedle / Sally Hepworthová ; z anglického originálu The family next door ... přeložila Markéta Jansová

Od: Hepworth, Sally [aut]
Přispěvatel(é): Jansová, Markéta, 1980- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: Vydání prvníPopis: 254 stran ; 24 cmISBN: 9788024939261Unifikované názvy: Family next door. Česky Žánr/Forma: australské romány | psychologické romány | thrillery (romány) | romány pro ženy | Australian fiction | psychological novels | thrillers (novels) | women's novels Souhrn: Psychothriller australské autorky nás zavádí na předměstí Pleasant Court, které je rájem pro středostavovské rodiny. Ovšem za zavřenými dveřmi se mohou skrývat mnohá tajemství. Když se do jednoho z domů přestěhuje Isabelle Heatheringtonová, tak se o ni všichni starousedlíci začnou hned zajímat. Zdá se být divné, že se do tohoto pohádkového rodinného předměstí stěhuje samotná žena bez muže a dítěte. Přes počáteční podezřívání se s ní zanedlouho spřátelí Essie Walkerová, která v ní nalézá přítelkyni a důvěrnici. Netrvá dlouho a začíná se ukazovat, že Isabelle ví něco, co by mohlo navždy změnit životy několika obyvatel čtvrti. A nejen ona skrývá děsivé odhalení, i mnozí jiní se obávají, co by mohlo vyplavat na povrch. Je možné, že roky starý zločin nyní naruší klid několika rodin?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Dostupné 421440056824
Celkem rezervací: 0

Psychothriller australské autorky nás zavádí na předměstí Pleasant Court, které je rájem pro středostavovské rodiny. Ovšem za zavřenými dveřmi se mohou skrývat mnohá tajemství. Když se do jednoho z domů přestěhuje Isabelle Heatheringtonová, tak se o ni všichni starousedlíci začnou hned zajímat. Zdá se být divné, že se do tohoto pohádkového rodinného předměstí stěhuje samotná žena bez muže a dítěte. Přes počáteční podezřívání se s ní zanedlouho spřátelí Essie Walkerová, která v ní nalézá přítelkyni a důvěrnici. Netrvá dlouho a začíná se ukazovat, že Isabelle ví něco, co by mohlo navždy změnit životy několika obyvatel čtvrti. A nejen ona skrývá děsivé odhalení, i mnozí jiní se obávají, co by mohlo vyplavat na povrch. Je možné, že roky starý zločin nyní naruší klid několika rodin?

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha