Obálka
Základní MARC ISBD

To nejlepší v nás / Colleen Hooverová ; z anglického originálu All your perfects ... přeložila Anna Křivánková

Od: Hoover, Colleen [aut]
Přispěvatel(é): Křivánková, Anna [trl]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydání: Vydání prvníPopis: 285 stran ; 20 cmISBN: 9788024940342Unifikované názvy: All your perfects. Česky Žánr/Forma: americké romány | American fiction Souhrn: Tehdy je dala dohromady nevěra jejich partnerů, teď Quinn a Graham v tomto románu pro ženy čelí hrozbě rozpadu jejich mladého manželství. Quinn a Graham se oba zklamali ve svých protějšcích. Do společného vztahu proto vstupovali s odhodláním vzít vše za správný konec a prožívali vášnivá milování. Jenže pár let po svatbě se odcizují. Láska zcela nevymizela, ale je samotné proměnil koloběh všedních dnů i velké trápení - neúspěšné početí miminka. Zachrání jejich svazek tajemná krabička, do které kdysi ukryli dopisy pro stav nouze?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Dostupné 421440056826
Celkem rezervací: 0

Tehdy je dala dohromady nevěra jejich partnerů, teď Quinn a Graham v tomto románu pro ženy čelí hrozbě rozpadu jejich mladého manželství. Quinn a Graham se oba zklamali ve svých protějšcích. Do společného vztahu proto vstupovali s odhodláním vzít vše za správný konec a prožívali vášnivá milování. Jenže pár let po svatbě se odcizují. Láska zcela nevymizela, ale je samotné proměnil koloběh všedních dnů i velké trápení - neúspěšné početí miminka. Zachrání jejich svazek tajemná krabička, do které kdysi ukryli dopisy pro stav nouze?

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha