Obálka
Základní MARC ISBD

Emil a upíři. Neboj se, vždyť máš česnek! / Pavel Brycz ; ilustrovala Komára

Od: Brycz, Pavel, 1968- [aut]
Přispěvatel(é): Komárková, Ilona, 1977- [ill]
Typ materiálu: TextTextEdice: Popis: 68 stran : ilustrace (převážně barevné) ; 22 cmISBN: 9788075498663Další název: Neboj se, vždyť máš česnek!Žánr/Forma: české příběhy | publikace pro děti | Czech stories | children's literature Souhrn: První díl ze série Emil a upíři, ve kterém třéťák Emil prožije dobrodružné prázdniny u prarodičů v městečku Hrob. Pro mladší školní věk. Emil, který má prožít další nudné prázdniny sám na sídlišti, dostává nečekané pozvání od babičky a dědečka, jež dosud nepoznal. Tak začíná neobyčejné dobrodružství u prarodičů, kteří žijí a pracují na hřbitově. Emil při noční výpravě do spíže potkává upíry a pochopí, proč babička s dědečkem pěstují tolik česneku. Začíná boj s upíry, při kterém mu po boku stojí věrný kamarád, bernardýn Miloš.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 2/3 1. Vypůjčeno 13/04/2020 421440056887
Celkem rezervací: 0

První díl ze série Emil a upíři, ve kterém třéťák Emil prožije dobrodružné prázdniny u prarodičů v městečku Hrob. Pro mladší školní věk. Emil, který má prožít další nudné prázdniny sám na sídlišti, dostává nečekané pozvání od babičky a dědečka, jež dosud nepoznal. Tak začíná neobyčejné dobrodružství u prarodičů, kteří žijí a pracují na hřbitově. Emil při noční výpravě do spíže potkává upíry a pochopí, proč babička s dědečkem pěstují tolik česneku. Začíná boj s upíry, při kterém mu po boku stojí věrný kamarád, bernardýn Miloš.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha