Obálka
Základní MARC ISBD

Byla to tichá dívka / Michele Campbell ; překlad Monika Pavlisová

Od: Campbell, Michele, 1962- [aut]
Přispěvatel(é): Pavlisová, Monika [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: 1. vydáníPopis: 399 stran ; 22 cmISBN: 9788075881281Unifikované názvy: She was the quiet one. Česky Žánr/Forma: americké romány | psychologické romány | thrillery (romány) | American fiction | psychological novels | thrillers (novels) Souhrn: Psychologický thriller americké autorky o sestrách, jejichž nerozlučnost naruší nástup na prestižní internátní školu, kde jsou někteří pro utajení svých tajemství ochotni zajít opravdu daleko. Dvojčata Rose a Bel Enrightovy nemůžou být rozdílnější, jedna je sebevědomá a touží po úspěchu, zatímco druhá trpí nejistotou a ráda podléhá nátlaku okolí. Internátní škola Odell plná dětí úspěšných a bohatých rodičů je tedy pro Rose místem, na kterém vždy toužila být, ale pro Bel je přizpůsobení těžší. Když Bel dostane příležitost přidat se ke skupině spolužáků, kteří rádi svoje vtípky a útoky směřují na ostatní, neváhá. Netrvá dlouho a jejich cílem se stane Rose, která tak nemůže už věřit ani vlastní sestře a raději se obrátí o pomoc na Sarah Donovanovou. Byla to však dobrá volba? Střety se vyostřují, napětí stoupá, a pak už je jen krůček k vraždě. Kdo je však pachatel?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
D Vypůjčeno 03/09/2020 421440056889
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Psychologický thriller americké autorky o sestrách, jejichž nerozlučnost naruší nástup na prestižní internátní školu, kde jsou někteří pro utajení svých tajemství ochotni zajít opravdu daleko. Dvojčata Rose a Bel Enrightovy nemůžou být rozdílnější, jedna je sebevědomá a touží po úspěchu, zatímco druhá trpí nejistotou a ráda podléhá nátlaku okolí. Internátní škola Odell plná dětí úspěšných a bohatých rodičů je tedy pro Rose místem, na kterém vždy toužila být, ale pro Bel je přizpůsobení těžší. Když Bel dostane příležitost přidat se ke skupině spolužáků, kteří rádi svoje vtípky a útoky směřují na ostatní, neváhá. Netrvá dlouho a jejich cílem se stane Rose, která tak nemůže už věřit ani vlastní sestře a raději se obrátí o pomoc na Sarah Donovanovou. Byla to však dobrá volba? Střety se vyostřují, napětí stoupá, a pak už je jen krůček k vraždě. Kdo je však pachatel?

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha