Obálka
Základní MARC ISBD

Deník odhodlané prudilky. Fany a její rady / Virginy L. Samová ; ilustrovala Marie-Anne Abesdrisová ; z francouzského originálu Le Journal d'une peste: Les Conseils de Fannette ... přeložila Kateřina Kyslíková

Od: Sam, Virginy L, 1971- [aut]
Přispěvatel(é): Abesdris, Marie-Anne, 1977- [ill] | Kyslíková, Kateřina, 1971- [trl]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydání: Vydání prvníPopis: 267 stran : ilustrace ; 22 cmISBN: 9788076179127Další název: Fany a její radyUnifikované názvy: Conseils de Fannette. Česky Žánr/Forma: francouzské příběhy | publikace pro děti | French stories | children's literature Souhrn: Zápisník dvanáctileté Fany, která si myslí, že život je fakt příšerná nuda. Ale nic není ztraceno. Být prudilka není jen tak! Musíte být neúprosní a mít metodu. A aby si člověk mohl vést záznamy o svém hrdinském nasazení v boji za život bez nudy, je nejlepší pořídit si deník! Knížka pro všechny holky, které se nebojí být samy sebou. Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 3/1D 1. Vypůjčeno 03/09/2020 421440056885
Celkem rezervací: 0

Zápisník dvanáctileté Fany, která si myslí, že život je fakt příšerná nuda. Ale nic není ztraceno. Být prudilka není jen tak! Musíte být neúprosní a mít metodu. A aby si člověk mohl vést záznamy o svém hrdinském nasazení v boji za život bez nudy, je nejlepší pořídit si deník! Knížka pro všechny holky, které se nebojí být samy sebou. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha