Obálka
Základní MARC ISBD

Iskari. Uvězněná královna / Kristen Ciccarelli ; z anglického originálu Iskari - the caged queen přeložila Petra Klůfová

Od: Ciccarelli, Kristen [aut]
Přispěvatel(é): Klůfová, Petra, 1957- [trl]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydání: Vydání prvníPopis: 301 stran ; 21 cmISBN: 9788075438706Další název: Uvězněná královnaUnifikované názvy: Caged queen. Anglicky Žánr/Forma: kanadské romány (anglicky) | fantasy romány | publikace pro mládež | Canadian fiction (English) | fantasy novels | juvenile literature Souhrn: Volné pokračování dívčího fantasy románu. Asha, hrdinka předchozího dílu, se tímto příběhem jen mihne. Místo toho sledujeme osudy její švagrové Roy. Roa se vdala za Daxe, Ashina bratra, krále Firgaardu protože jedině sňatek je účinnou zárukou, že král dodrží svůj slib a zastaví nesmyslně kruté sankce vůči hladovějícím horňanům. Další, temnější důvod je ten, že kdyby se jí před svátkem Usebrání podařilo sehnat bájný nůž Nebeské tkadleny, mohla by získat zpátky sestru. Její dvojče Essie, s níž ji pojí nevysvětlitelné magické pouto i osm let po smrti, zahynula Daxovou vinou. Nůž podle pověstí může nespravedlivý osud zvrátit. Tedy pokud Roa najde odvahu zabít jím svého manžela. Udělala by pro záchranu Essie opravdu cokoli? Napínavý a čtivý příběh určený především mládeži.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 2/4 2. Vypůjčeno 13/04/2020 421440056868
Celkem rezervací: 0

Volné pokračování dívčího fantasy románu. Asha, hrdinka předchozího dílu, se tímto příběhem jen mihne. Místo toho sledujeme osudy její švagrové Roy. Roa se vdala za Daxe, Ashina bratra, krále Firgaardu protože jedině sňatek je účinnou zárukou, že král dodrží svůj slib a zastaví nesmyslně kruté sankce vůči hladovějícím horňanům. Další, temnější důvod je ten, že kdyby se jí před svátkem Usebrání podařilo sehnat bájný nůž Nebeské tkadleny, mohla by získat zpátky sestru. Její dvojče Essie, s níž ji pojí nevysvětlitelné magické pouto i osm let po smrti, zahynula Daxovou vinou. Nůž podle pověstí může nespravedlivý osud zvrátit. Tedy pokud Roa najde odvahu zabít jím svého manžela. Udělala by pro záchranu Essie opravdu cokoli? Napínavý a čtivý příběh určený především mládeži.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha