Obálka
Základní MARC ISBD

Minecraft. Vítejte ve hře / Nick Eliopulos ; ilustrace Luke Flowers ; překlad Aleš Kolář

Od: Eliopulos, Nick [aut]
Přispěvatel(é): Flowers, Luke [ill] | Kolář, Aleš [trl] | Mojang AB (firma) [aut]
Typ materiálu: TextTextVydání: První vydáníPopis: 143 stran : ilustrace ; 22 cmISBN: 9788025246313Další název: Vítejte ve hřeUnifikované názvy: Into the game!. Česky Žánr/Forma: americké příběhy | publikace pro děti | American stories | children's literature Souhrn: Příběh ze série o partě kamarádů, kteří se pomocí vylepšených VR brýlí přenášejí do světa Minecraftu. Učitelka přírodovědy a vynálezkyně doktorka Culpepperová nabídne několika nadaným dětem, aby otestovaly její specální VR brýle. Iluze hry je dokonalá a kamarádi brzy s úžasem zjistí, že hra, ve které se ocitli, je skutečná se vším všudy. Naneštěstí si ale na začátku zvolili mód "přežití".
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 3/1 1. Vypůjčeno 16/09/2020 421440056873
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Nad názvem: Mojang

Příběh ze série o partě kamarádů, kteří se pomocí vylepšených VR brýlí přenášejí do světa Minecraftu. Učitelka přírodovědy a vynálezkyně doktorka Culpepperová nabídne několika nadaným dětem, aby otestovaly její specální VR brýle. Iluze hry je dokonalá a kamarádi brzy s úžasem zjistí, že hra, ve které se ocitli, je skutečná se vším všudy. Naneštěstí si ale na začátku zvolili mód "přežití".

Český text

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha