Obálka
Základní MARC ISBD

Sestra temnot: Kroniky Nicci. Rubáš věčnosti / Terry Goodkind

Od: Goodkind, Terry, 1948- [aut]
Přispěvatel(é): Drábková, Ivana [trl]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydání: První vydáníPopis: 503 stran ; 22 cmISBN: 9788074790751Další název: Kroniky Nicci | Rubáš věčnostiUnifikované názvy: Shroud of eternity. Česky Žánr/Forma: americké romány | fantasy romány | American fiction | fantasy novels Souhrn: Pokračování fantasy série Kroniky Nicci zastihuje hlavní hrdinku na cestě za obnovením kouzelné moci jejího přítele. Mocná čarodějka Nicci se spolu se svými společníky - čarodějem a bývalým prorokem Nathanem, který právě přišel o své schopnosti, a mladíkem Bannonem - vydává vstříc novým dobrodružstvím poté, co se jí podařilo vyhnat bezohledné norukajské otrokáře z Renda Bay. Hledají způsob jak vrátit Nathanovi čarodějnou moc a zachránit svět. Aniž by tři přátelé využili Richardovu podporu a záštítili se d´harskou armádou, zavádí je tajemné proroctví tajuplné čarodějnice Karmíny na jih Kol Adairu k podivuhodnému městu Ildakaru, kde se zastavil čas. Na cestě k Nathanově spáse objevují uříznuté hlavy Norukajů napíchnuté na kůlech, geneticky upravené monstrum a zkamenělou půlmilionovou armádu jako podivnou předzvěst nepředstavitelných hrůz, které je pod rubášem věčnosti čekají...Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
F Vypůjčeno 13/04/2020 421440056898
Celkem rezervací: 0

Z angličtiny přeložila Ivana Drábková

Pokračování fantasy série Kroniky Nicci zastihuje hlavní hrdinku na cestě za obnovením kouzelné moci jejího přítele. Mocná čarodějka Nicci se spolu se svými společníky - čarodějem a bývalým prorokem Nathanem, který právě přišel o své schopnosti, a mladíkem Bannonem - vydává vstříc novým dobrodružstvím poté, co se jí podařilo vyhnat bezohledné norukajské otrokáře z Renda Bay. Hledají způsob jak vrátit Nathanovi čarodějnou moc a zachránit svět. Aniž by tři přátelé využili Richardovu podporu a záštítili se d´harskou armádou, zavádí je tajemné proroctví tajuplné čarodějnice Karmíny na jih Kol Adairu k podivuhodnému městu Ildakaru, kde se zastavil čas. Na cestě k Nathanově spáse objevují uříznuté hlavy Norukajů napíchnuté na kůlech, geneticky upravené monstrum a zkamenělou půlmilionovou armádu jako podivnou předzvěst nepředstavitelných hrůz, které je pod rubášem věčnosti čekají...Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha