Obálka
Základní MARC ISBD

Královnovrah / Sebastien De Castell ; z anglického originálu Queenslayer přeložil Peter Kadlec

Od: De Castell, Sebastien [aut]
Přispěvatel(é): Kadlec, Peter [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: První vydáníPopis: 480 stran ; 21 cmISBN: 9788025247426Unifikované názvy: Queenslayer. Česky Žánr/Forma: kanadské romány (anglicky) | fantasy romány | publikace pro mládež | Canadian fiction (English) | juvenile literature | fantasy novels Souhrn: Pokračování fantasy série o psanci Kellenovi a jeho zlodějském kočkoveverčákovi. Po souboji na poušti Kellen nechtěně potřísní daromanskou vlajku svou krví. Strážcům zákona nyní nezbývá než ho za takový čin zatknout. Několik dní předtím, než je Kellen postaven před královnu, aby byl odsouzen k smrti, dostane od spoluvězně podivnou radu: když zabije královnu, vyslouží si za to shovívavost od těch, kdo jsou u moci. Tváří v tvář jedenáctileté vládkyni však Kellen zjistí, že královna je mnohem bystřejší, než čekal, a navíc v nesmírném nebezpečí. Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
5. Vypůjčeno 24/09/2020 421440056919
Celkem rezervací: 0

Pokračování fantasy série o psanci Kellenovi a jeho zlodějském kočkoveverčákovi. Po souboji na poušti Kellen nechtěně potřísní daromanskou vlajku svou krví. Strážcům zákona nyní nezbývá než ho za takový čin zatknout. Několik dní předtím, než je Kellen postaven před královnu, aby byl odsouzen k smrti, dostane od spoluvězně podivnou radu: když zabije královnu, vyslouží si za to shovívavost od těch, kdo jsou u moci. Tváří v tvář jedenáctileté vládkyni však Kellen zjistí, že královna je mnohem bystřejší, než čekal, a navíc v nesmírném nebezpečí. Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha