Obálka
Základní MARC ISBD

Ostrovy bouře a utrpení. Zmije / Bex Hoganová ; přeložila Petra Miketová

Od: Hogan, Bex [aut]
Přispěvatel(é): Miketová, Petra [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: 1. vydáníPopis: 325 stran ; 21 cmISBN: 9788075448446Další název: ZmijeUnifikované názvy: Viper. Česky Žánr/Forma: anglické romány | fantasy romány | publikace pro mládež | English fiction | fantasy novels | juvenile literature Souhrn: Dobrodružné epické fantasy dobrodružství se sedmnáctiletou statečnou hlavní hrdinkou Marianne, budoucí ochránkyní Dvanácti ostrovů. Mladá Marianne se má dočkat titulu Zmije, který s sebou nese poslání námořní kapitánky a ochránkyně dvanácti ostrovů. Od začátku je ale jasné, že dívku nečeká žádný lehký osud. V cestě jí stojí nejen dosavadní úřadující Zmije, ale také pověst jejího otce - piráta rozsévajícího se svou válečnou lodí smrt a bolest. Pokud se Marianne stane ochránkyní ostrovů, nevyhnutelně ztratí svou rodinu, lásku a možná i svůj život.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
F 1. Dostupné 421440056916
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Dobrodružné epické fantasy dobrodružství se sedmnáctiletou statečnou hlavní hrdinkou Marianne, budoucí ochránkyní Dvanácti ostrovů. Mladá Marianne se má dočkat titulu Zmije, který s sebou nese poslání námořní kapitánky a ochránkyně dvanácti ostrovů. Od začátku je ale jasné, že dívku nečeká žádný lehký osud. V cestě jí stojí nejen dosavadní úřadující Zmije, ale také pověst jejího otce - piráta rozsévajícího se svou válečnou lodí smrt a bolest. Pokud se Marianne stane ochránkyní ostrovů, nevyhnutelně ztratí svou rodinu, lásku a možná i svůj život.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha