Obálka
Základní MARC ISBD

Milion světů s tebou / Claudia Grayová ; přeložila Zuzana Bičíková

Od: Gray, Claudia [aut]
Přispěvatel(é): Bičíková, Zuzana [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: 1. vydáníPopis: 317 stran ; 22 cmISBN: 9788075447333Unifikované názvy: Million worlds with you. Česky Žánr/Forma: americké romány | fantasy romány | American fiction | fantasy novels Souhrn: Román, v jehož čele stojí mladá dívka a její nejbližší, zachycuje závěrečný boj o záchranu multivesmíru. Bitva Marguerite a jejích nejbližších o záchranu multivesmíru se blíží ke svému závěru. Zvrácená je ale vždy o krok napřed a její snaha eliminovat všechny ostatní Marguerite je docela úspěšná i přes záchranné snahy pravé Marguerite. Naštěstí Margueretiny přátelé a rodina přišli na to, jak zachránit jiné dimenze před zničením a teď se snaží zavést multidimenzionální diskuzi se svými dalšími já, aby tento proces urychlili. Podaří se tak zamezit plánům Wyatta Conleyho nebo je čekají další lsti a léčky? A jaký bude vztah mezi Marguerite a Paulem, jehož duši se Marguerite podařilo poslepovat a který už není stejný jako dřív?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
F 3. Dostupné 421440056915
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Román, v jehož čele stojí mladá dívka a její nejbližší, zachycuje závěrečný boj o záchranu multivesmíru. Bitva Marguerite a jejích nejbližších o záchranu multivesmíru se blíží ke svému závěru. Zvrácená je ale vždy o krok napřed a její snaha eliminovat všechny ostatní Marguerite je docela úspěšná i přes záchranné snahy pravé Marguerite. Naštěstí Margueretiny přátelé a rodina přišli na to, jak zachránit jiné dimenze před zničením a teď se snaží zavést multidimenzionální diskuzi se svými dalšími já, aby tento proces urychlili. Podaří se tak zamezit plánům Wyatta Conleyho nebo je čekají další lsti a léčky? A jaký bude vztah mezi Marguerite a Paulem, jehož duši se Marguerite podařilo poslepovat a který už není stejný jako dřív?

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha