Obálka
Základní MARC ISBD

Zaklínání světla / V.E. Schwabová ; přeložil Lukáš Houdek

Od: Schwab, Victoria, 1987- [aut]
Přispěvatel(é): Houdek, Lukáš, 1977- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: Vydání prvníPopis: 609 stran ; 21 cmISBN: 9788025728659Unifikované názvy: Conjuring of light. Česky Žánr/Forma: americké romány | fantasy romány | American fiction | fantasy novels Souhrn: Závěrečná část příběhu o čtveřici světů, které se liší různým vztahem k magii, a čtveřici měst, z nichž jedno je Londýn a ta zbylá tři vlastně také. Osud paralelních Londýnů, Šedého, Červeného i Bílého, visí na vlásku. Král stínů, který uprchl z Černého Londýna, zničeného chaotickou mocí jeho magie, ovládá prostřednictvím Hollanda Bílý Londýn. Za příslib magie ve světě, který ji zoufale postrádá, mu Antari Holland zaprodal své tělo i duši. Až se Král stínů pokusí zmocnit Červeného Londýna, budou proti němu stát dva Antariové: Kell a Lila Bardová. Otázkou je, zda vůbec mají nějakou šanci zvítězit a co všechno budou muset tomu vítězství obětovat. Završení fantasy trilogie.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
K tomuto záznamu neexistují žádné jednotky

Přeloženo z angličtiny

Závěrečná část příběhu o čtveřici světů, které se liší různým vztahem k magii, a čtveřici měst, z nichž jedno je Londýn a ta zbylá tři vlastně také. Osud paralelních Londýnů, Šedého, Červeného i Bílého, visí na vlásku. Král stínů, který uprchl z Černého Londýna, zničeného chaotickou mocí jeho magie, ovládá prostřednictvím Hollanda Bílý Londýn. Za příslib magie ve světě, který ji zoufale postrádá, mu Antari Holland zaprodal své tělo i duši. Až se Král stínů pokusí zmocnit Červeného Londýna, budou proti němu stát dva Antariové: Kell a Lila Bardová. Otázkou je, zda vůbec mají nějakou šanci zvítězit a co všechno budou muset tomu vítězství obětovat. Završení fantasy trilogie.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha