Obálka
Základní MARC ISBD

Život elfů / Muriel Barberyová ; z francouzského originálu La vie des elfes ... přeložila Kateřina Štáblová

Od: Barbery, Muriel, 1969- [aut]
Přispěvatel(é): Štáblová, Kateřina, 1977- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: Vydání prvníPopis: 285 stran ; 21 cmISBN: 9788075655028Unifikované názvy: Vie des elfes. Česky Žánr/Forma: francouzské romány | fantasy romány | French fiction | fantasy novels Souhrn: Fantasy román známé francouzské autorky, jehož hrdinkami jsou dvě malé dívenky obdařené kouzelnou mocí, díky níž mohou zachránit svět. Maria je mladá dívenka vyrůstající na francouzském venkově u svých pěstounů, obklopená lidmi, kteří ji milují. Volný čas tráví nejraději v okolní přírodě, s níž je propojena podivnou nadpřirozenou mocí. Oproti tomu Clara vyrůstá na faře v Itálii, odkud je posléze poslána do Říma, kde studuje hru na klavír. Její hudební nadání, jímž dalece překračuje běžné možnosti smrtelníků, není jedinou nadpřirozenou vlastností, kterou je obdařena: další jsou například vize, skrze něž spatří i Marii. Na bedrech těchto dvou dívenek pak spočine obrovská tíha, neboť se stávají jakýmisi mosty, jež propojují svět elfů s lidským a záleží jen na nich, zda se jim podaří svět lidí zachránit.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Dostupné 421440057039
Celkem rezervací: 0

Fantasy román známé francouzské autorky, jehož hrdinkami jsou dvě malé dívenky obdařené kouzelnou mocí, díky níž mohou zachránit svět. Maria je mladá dívenka vyrůstající na francouzském venkově u svých pěstounů, obklopená lidmi, kteří ji milují. Volný čas tráví nejraději v okolní přírodě, s níž je propojena podivnou nadpřirozenou mocí. Oproti tomu Clara vyrůstá na faře v Itálii, odkud je posléze poslána do Říma, kde studuje hru na klavír. Její hudební nadání, jímž dalece překračuje běžné možnosti smrtelníků, není jedinou nadpřirozenou vlastností, kterou je obdařena: další jsou například vize, skrze něž spatří i Marii. Na bedrech těchto dvou dívenek pak spočine obrovská tíha, neboť se stávají jakýmisi mosty, jež propojují svět elfů s lidským a záleží jen na nich, zda se jim podaří svět lidí zachránit.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha