Obálka
Základní MARC ISBD

Tajemství hotelu Winterhouse / Ben Guterson ; překlad: Eva Kadlecová

Od: Guterson, Ben [aut]
Přispěvatel(é): Kadlecová, Eva, 1984- [trl] | Bristol, Chloe [ill]
Typ materiálu: TextTextVydání: 1. vydáníPopis: 370 stran : ilustrace ; 23 cmISBN: 9788026429807Unifikované názvy: Secrets of Winterhouse. Česky Žánr/Forma: americké romány | fantasy romány | publikace pro děti | American fiction | children's literature | fantasy novels Souhrn: Pokračování fantasy trilogie, ve kterém se Alžběta vrací do tajemného hotelu Winterhouse, aby společně s Freddym řešila další záhadu. Alžběta s Freddym se tentokrát pokusí přijít na kloub případu tajemného hosta a jeho magické knihy, jíž se kdysi chtěla zmocnit Gracella. Zatímco se věnují pátrání, neujdou pozornosti nové obyvatelky hotelu, která se možná pokouší oživit zlý přízrak. Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 2/4 2. Dostupné 421440057046
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Ilustrace Chloe Bristol

Pokračování fantasy trilogie, ve kterém se Alžběta vrací do tajemného hotelu Winterhouse, aby společně s Freddym řešila další záhadu. Alžběta s Freddym se tentokrát pokusí přijít na kloub případu tajemného hosta a jeho magické knihy, jíž se kdysi chtěla zmocnit Gracella. Zatímco se věnují pátrání, neujdou pozornosti nové obyvatelky hotelu, která se možná pokouší oživit zlý přízrak. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha