Obálka
Základní MARC ISBD

V troskách tornáda / Linda Castillo ; překlad Lenka Faltejsková

Od: Castillo, Linda, 1960- [aut]
Přispěvatel(é): Faltejsková, Lenka, 1974- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: Vydání prvníPopis: 360 stran ; 21 cmISBN: 9788024390550Unifikované názvy: After the storm. Česky Žánr/Forma: americké romány | detektivní romány | thrillery (romány) | American fiction | detective novels | thrillers (novels) Souhrn: Krimithriller ze série případů s Kate Burkholderovou se opět odehrává v prostředí náboženské komunity amišů. V městečkou Painters Mill je po ničivému tornádu, které po sobě zanechalo raněné a nezvěstné, nalezena kostra vypovídající o dávném zločinu. Šéfka místní policie Kate při vyšetřování nového případu naráží ze strany amišské komunity na hradbu mlčení, netolerance a pokrytectví. Je nucena proniknout do spleti rodinných a náboženských rozporů, které před třiceti lety vyústily v brutální vraždu.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Vypůjčeno 17/09/2020 421440057099
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Krimithriller ze série případů s Kate Burkholderovou se opět odehrává v prostředí náboženské komunity amišů. V městečkou Painters Mill je po ničivému tornádu, které po sobě zanechalo raněné a nezvěstné, nalezena kostra vypovídající o dávném zločinu. Šéfka místní policie Kate při vyšetřování nového případu naráží ze strany amišské komunity na hradbu mlčení, netolerance a pokrytectví. Je nucena proniknout do spleti rodinných a náboženských rozporů, které před třiceti lety vyústily v brutální vraždu.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha