Obálka
Základní MARC ISBD

Nikdyuš : zkoušky, jež podstoupila Morrigan Crowová / Jessica Townsendová ; přeložil Vladimír Medek

Od: Townsend, Jessica, 1985- [aut]
Přispěvatel(é): Medek, Vladimír, 1940- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: 1. vydáníPopis: 464 stran ; 21 cmISBN: 9788000050584Unifikované názvy: Nevermoor. Česky Žánr/Forma: australské romány | fantasy romány | publikace pro děti | Australian fiction | fantasy novels | children's literature Souhrn: První část fantasy série určené starším dětem. Morrigan unikla své smrti jen o vlásek, ale ani tak nemá vyhráno. Morrigan Crowová je prokletá. Narodila se v ten nejnešťastnější den a všichni ji obviňují, že má na svědomí každou místní pohromu. A co je horší, kvůli kletbě je odsouzena zemřít v den svých jedenáctých narozenin. Pak ale potká Jupitera Northa, podivného muže, který ji dostane do tajemného světa Nikdyuš. Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 3/1 D 1. Dostupné 421440057025
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

První část fantasy série určené starším dětem. Morrigan unikla své smrti jen o vlásek, ale ani tak nemá vyhráno. Morrigan Crowová je prokletá. Narodila se v ten nejnešťastnější den a všichni ji obviňují, že má na svědomí každou místní pohromu. A co je horší, kvůli kletbě je odsouzena zemřít v den svých jedenáctých narozenin. Pak ale potká Jupitera Northa, podivného muže, který ji dostane do tajemného světa Nikdyuš. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha