Obálka
Základní MARC ISBD

Přiveď mě zpátky / B.A. Paris ; přeložila Karolina Medková

Od: Paris, B. A [aut]
Přispěvatel(é): Medková, Karolina [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: Vydání prvníPopis: 286 stran ; 21 cmISBN: 9788026714590Unifikované názvy: Bring me back. Česky Žánr/Forma: anglické romány | psychologické romány | thrillery (romány) | English fiction | psychological novels | thrillers (novels) Souhrn: Psychologický thriller o tajemstvích ve vztazích, o tom, jak málo známe ty, s kterými chceme spojit svůj život. Layla a Finn, mladý zamilovaný pár, se vrací z dovolené ve Francii. Během krátké zastávky u benzinové stanice se Layla beze stopy ztratí. Po dvanácti letech se Finn zasnoubí s její sestrou Ellen, ale v tom se začínají objevovat tajuplné stopy, náznaky a zprávy naznačující, že je Layla naživu a blízko.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Vypůjčeno 24/09/2020 421440057010
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Psychologický thriller o tajemstvích ve vztazích, o tom, jak málo známe ty, s kterými chceme spojit svůj život. Layla a Finn, mladý zamilovaný pár, se vrací z dovolené ve Francii. Během krátké zastávky u benzinové stanice se Layla beze stopy ztratí. Po dvanácti letech se Finn zasnoubí s její sestrou Ellen, ale v tom se začínají objevovat tajuplné stopy, náznaky a zprávy naznačující, že je Layla naživu a blízko.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha