Obálka
Základní MARC ISBD

Město duchů : obsahuje 2 rozšíření ke hře Bang! / Emiliano Sciarra

Od: Sciarra, Emiliano, 1971- [aut]
Typ materiálu: ObrázekObrázekVydavatel: Praha : Albi, [2017?]Vydání: 8. vydáníPopis: 77 karet (14 nečíslovaných stran pravidel) : barevné ; v krabičce 12 x 9 x 2 cmDalší název: Bang! Město duchů Další variantní název | Bang. Město duchů | Dodge City | High NoonPředmětová hesla: společenské hry | karetní hryŽánr/Forma: hry | pravidla
Obsahuje:
Dodge City -- High Noon
Rozsah a obsah: Město duchů obsahuje dvě rozšíření ke hře Bang!. Jsou jimi Dodge City a High Noon. Rozšíření lze hrát pouze se základní hrou Bang! a to jednotlivě anebo najednou. Karty z rozšíření Dodge City rozeznáte pomocí znaku bizona v pravém horním rohu karet. Karty High Noon mají na zadní straně znak High Noon. Toto rozšíření přináší nové karty, postavy, akce a zbraně. I pravidla se trochu mění, například již zabitý pistolník se může ještě vrátit do hry jako duch a pokusit se zvrátit průběh partie ve prospěch své strany. Zatímco samostatný Bang! je pro 4 až 7 hráčů, společně s Městem duchů může hrát 3 až 8 hráčů a herní doba se prodlužuje. Pokud jste propadli hře BANG!, nenechte si ujít toto rozšíření, nebudete litovat.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Hry Hry Roztoky
HRY Dostupné 421440057230
Celkem rezervací: 0

Hrací doba: 20-40 minut

Hra obsahuje: 63 karet ke hře Dodge City, 13 karet ke hře High Noon, 1 karta přehledu symbolů

Dodge City -- High Noon

Město duchů obsahuje dvě rozšíření ke hře Bang!. Jsou jimi Dodge City a High Noon. Rozšíření lze hrát pouze se základní hrou Bang! a to jednotlivě anebo najednou. Karty z rozšíření Dodge City rozeznáte pomocí znaku bizona v pravém horním rohu karet. Karty High Noon mají na zadní straně znak High Noon. Toto rozšíření přináší nové karty, postavy, akce a zbraně. I pravidla se trochu mění, například již zabitý pistolník se může ještě vrátit do hry jako duch a pokusit se zvrátit průběh partie ve prospěch své strany. Zatímco samostatný Bang! je pro 4 až 7 hráčů, společně s Městem duchů může hrát 3 až 8 hráčů a herní doba se prodlužuje. Pokud jste propadli hře BANG!, nenechte si ujít toto rozšíření, nebudete litovat.

Česká a slovenská pravidla

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha