Obálka
Základní MARC ISBD

Marcy a hádanka od sfingy : bájná pokladnice profesora Brownstona / Joe Todd-Stanton ; z anglického originálu Marcy and the riddle of the Sphinx (Brownstone's mythical collection) ... přeložila Naďa Špetláková

Od: Todd-Stanton, Joe [aut]
Přispěvatel(é): Špetláková, Naďa [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: Vydání prvníPopis: 47 stran : barevné ilustrace ; 27 cmISBN: 9788074329616Unifikované názvy: Marcy and the riddle of the Sphinx. Česky Žánr/Forma: anglické příběhy | fantasy příběhy | publikace pro děti | English stories | fantasy stories | children's literature Souhrn: Pokračování obrázkových dobrodružných příběhů, inspirovaných světovými mytologiemi. Malá Marcy je dcerou věhlasného dobrodruha Artura z rodu Brownstonů, známého svou neohroženou povahou. Když ten však zmizí v Egyptě, místě plném kouzel a starodávných bohů, musí Marcy proniknout na sluneční bárku a odletět ke sfinze, která jí dá zapeklitou hádanku. Jenom tehdy, když ji rozluští, shledá se znovu se svým tatínkem. Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 1/3 Dostupné 421440057360
Celkem rezervací: 0

Pokračování obrázkových dobrodružných příběhů, inspirovaných světovými mytologiemi. Malá Marcy je dcerou věhlasného dobrodruha Artura z rodu Brownstonů, známého svou neohroženou povahou. Když ten však zmizí v Egyptě, místě plném kouzel a starodávných bohů, musí Marcy proniknout na sluneční bárku a odletět ke sfinze, která jí dá zapeklitou hádanku. Jenom tehdy, když ji rozluští, shledá se znovu se svým tatínkem. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha