Obálka
Základní MARC ISBD

Apokalypsa na počkání / Charlie Human ; přeložil Vít Bezdíček

Od: Human, Charlie [aut]
Přispěvatel(é): Bezdíček, Vít [trl]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydání: 1. vydáníPopis: 308 stran ; 20 cmISBN: 9788025905227Unifikované názvy: Apocalypse now now. Česky Žánr/Forma: jihoafrické romány (anglicky) | fantasy romány | South African fiction (English) | fantasy novels Souhrn: Moderní nevšední fantaskní příběh v tak trochu tarantinovsky "nekorektním" duchu od mladého jihoafrického autora přináší do světa fantasy svérázný ostrý přístup a je úvodem románové série.Souhrn: Ve svém literárním debutu vykreslil mladý spisovatel prostředí zločinem prolezlého Kapského Města, ve kterém se snaží co nejlépe přežít i odrzlý mladík Baxter Zevcenko. Kukuč má tenhle kluk celkem sympatický, ale pod slupkou se ukrývá trošku drsnější prodavač bizarního porna a manipulátor ve světě školních gangů. Do podstatně většího průšvihu než obvykle se ale Baxter dostane ve chvíli, kdy se vydá po stopách únosců své holky, šestnáctileté kleptomanky Esmé. Ten, kdo ji unesl, má totiž jaksi nadpřirozené schopnosti. Baxter si tak bude muset vzít na pomoc věčně přiopilého lovce duchů Jackie Ronina a společně s ním se ponořit do temných koutů nadpřirozeného podsvětí. Tady půjde o všechno a svérázná (anti)hrdinská dvojice se bude muset pokusit odvrátit blížící se děsivou apokalypsu.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Vypůjčeno 06/08/2020 421440057343
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Moderní nevšední fantaskní příběh v tak trochu tarantinovsky "nekorektním" duchu od mladého jihoafrického autora přináší do světa fantasy svérázný ostrý přístup a je úvodem románové série.

Ve svém literárním debutu vykreslil mladý spisovatel prostředí zločinem prolezlého Kapského Města, ve kterém se snaží co nejlépe přežít i odrzlý mladík Baxter Zevcenko. Kukuč má tenhle kluk celkem sympatický, ale pod slupkou se ukrývá trošku drsnější prodavač bizarního porna a manipulátor ve světě školních gangů. Do podstatně většího průšvihu než obvykle se ale Baxter dostane ve chvíli, kdy se vydá po stopách únosců své holky, šestnáctileté kleptomanky Esmé. Ten, kdo ji unesl, má totiž jaksi nadpřirozené schopnosti. Baxter si tak bude muset vzít na pomoc věčně přiopilého lovce duchů Jackie Ronina a společně s ním se ponořit do temných koutů nadpřirozeného podsvětí. Tady půjde o všechno a svérázná (anti)hrdinská dvojice se bude muset pokusit odvrátit blížící se děsivou apokalypsu.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha