Obálka
Základní MARC ISBD

Ozvěna věcí budoucích / James Islington ; přeložil Milan Pohl

Od: Islington, James, 1981- [aut]
Přispěvatel(é): Pohl, Milan, 1982- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: První vydáníPopis: 725 stran ; 22 cmISBN: 9788027500086Unifikované názvy: Echo of things to come. Česky Žánr/Forma: australské romány | fantasy romány | Australian fiction | fantasy novels Souhrn: Pokračování rozsáhlé epické fantasy sleduje opět osudy Daviana, jednoho z Nadaných a zároveň i služebníka Augurů, který se po prohrané válce s povstalci ocitne v dalších nebezpečných konfliktech. Po ničivém útoku byla pro všechny Augury vyhlášena amnestie, takže směli vyjít z úkrytů a otevřeně se postavit temným silám, které hrozí Andaře. Davian a jeho noví spojenci spěchají na sever směrem ke stále slabší hranici, avšak nové hrůzy, s nimiž se cestou setkají, naznačují, že jejich povolání možná přišlo příliš pozdě. Davianův spojenec v hlavním městě, nový Strážce severu, bojuje s vrahy a odhaluje nebezpečné politické tajemství. Mezitím Asha začíná potají vyšetřovat, proč zmizely Stíny. A Caeden závodí s časem, aby splnil svou zrádnou smlouvu s Lythy. Když se mu ale vracejí vzpomínky, začíná si uvědomovat, že rozdíly mezi dvěma stranami v této pradávné válce nemusí být tak zjevné, jak se zpočátku zdálo... Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
F 2. Dostupné 421440057434
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Pokračování rozsáhlé epické fantasy sleduje opět osudy Daviana, jednoho z Nadaných a zároveň i služebníka Augurů, který se po prohrané válce s povstalci ocitne v dalších nebezpečných konfliktech. Po ničivém útoku byla pro všechny Augury vyhlášena amnestie, takže směli vyjít z úkrytů a otevřeně se postavit temným silám, které hrozí Andaře. Davian a jeho noví spojenci spěchají na sever směrem ke stále slabší hranici, avšak nové hrůzy, s nimiž se cestou setkají, naznačují, že jejich povolání možná přišlo příliš pozdě. Davianův spojenec v hlavním městě, nový Strážce severu, bojuje s vrahy a odhaluje nebezpečné politické tajemství. Mezitím Asha začíná potají vyšetřovat, proč zmizely Stíny. A Caeden závodí s časem, aby splnil svou zrádnou smlouvu s Lythy. Když se mu ale vracejí vzpomínky, začíná si uvědomovat, že rozdíly mezi dvěma stranami v této pradávné válce nemusí být tak zjevné, jak se zpočátku zdálo... Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha