Obálka
Základní MARC ISBD

Stmívání / Stephenie Meyerová ; [z anglického originálu přeložila Markéta Demlová]

Od: Meyer, Stephenie, 1973- [aut]
Přispěvatel(é): Demlová, Markéta [trl]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: V Praze : Egmont, 2009Vydání: 3. vydPopis: 407 s. ; 22 cmISBN: 9788025213315Žánr/Forma: americké romány | fantasy romány | American fiction | fantasy novels Souhrn: První kniha série Stmívání. Isabella Swan se stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo – až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Ale nikdo není v bezpečí, zvláště Isabella, člověk, který je Edwardovi nejdražší. Oba mladí lidé jsou k sobě vázáni silným citovým poutem. Zvítězí milostný cit, nebo hrůzné temné pudy?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
F 1. Vypůjčeno 24/09/2020 421440057449
Celkem rezervací: 1

Část nákladu ve společném kartonovém pouzdře s dalšími třemi sv.: Nový měsíc (3. vyd.), Zatmění (2. vyd.), Rozbřesk (2. vyd.), se souborným názvem Sága Stmívání

Souborné ISBN pouze na pouzdře

První kniha série Stmívání.
Isabella Swan se stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo – až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Ale nikdo není v bezpečí, zvláště Isabella, člověk, který je Edwardovi nejdražší. Oba mladí lidé jsou k sobě vázáni silným citovým poutem. Zvítězí milostný cit, nebo hrůzné temné pudy?

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha