Obálka
Základní MARC ISBD

Nový měsíc / Stephenie Meyerová ; [z anglického originálu přeložila Markéta Demlová]

Od: Meyer, Stephenie, 1973- [aut]
Přispěvatel(é): Demlová, Markéta [trl]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: V Praze : Egmont, 2009Vydání: 3. vydPopis: 464 s. ; 22 cmISBN: 9788025213322Žánr/Forma: americké romány | fantasy romány | American fiction | fantasy novels Souhrn: Isabella Swan se stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo - až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Zamilovat se do upíra je však daleko nebezpečnější, než si Bella dovede představit. Edward už Bellu zachránil ze spárů zla, ale nyní, když jejich vztah ohrožuje vše, co je jim drahé, oba zjišťují, že potíže teprve začínají.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
F 2. Vypůjčeno 24/09/2020 421440057450
Celkem rezervací: 1

Část nákladu ve společném kartonovém pouzdře s dalšími třemi sv.: Stmívání (3. vyd.), Zatmění (2. vyd.), Rozbřesk (2. vyd.), se souborným názvem Sága Stmívání

Souborné ISBN pouze na pouzdře

Isabella Swan se stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo - až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost.
Zamilovat se do upíra je však daleko nebezpečnější, než si Bella dovede představit. Edward už Bellu zachránil ze spárů zla, ale nyní, když jejich vztah ohrožuje vše, co je jim drahé, oba zjišťují, že potíže teprve začínají.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha