Obálka
Základní MARC ISBD

Zatmění / Stephenie Meyerová ; [z anglického originálu přeložila Markéta Demlová]

Od: Meyer, Stephenie, 1973- [aut]
Přispěvatel(é): Demlová, Markéta [trl]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: V Praze : Egmont, 2009Vydání: 2. vydPopis: 480 s. ; 22 cmISBN: 9788025213339Žánr/Forma: americké romány | fantasy romány | American fiction | fantasy novels Souhrn: Kniha odhaluje také jiné věci, než samotný příběh, například minulost Jaspera a Rosalie. Ale teď k příběhu... V okolí se začínají dít zvláštní věci - lidé umírají a příčina není známá. Ve městě se skrývá Victoria, která chce pomstít svého druha Jamese. Proměňuje náhodně lidi v upíry, kteří bez milosti vraždí. Proto se upíři musí sjednotit s vlkodlaky, aby ochránili Bellu. Jacob je do ní beznadějně zamilovaný. Co se odehraje na vrcholku hor. Porazí Victorii? Zachrání Bellu? Bude Bella upírkou?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
F 3. Vypůjčeno 24/09/2020 421440057451
Celkem rezervací: 0

Část nákladu ve společném kartonovém pouzdře s dalšími třemi sv.: Stmívání (3. vyd.), Nový měsíc (3. vyd.), Rozbřesk (2. vyd.), se souborným názvem Sága Stmívání

Souborné ISBN pouze na pouzdře

Kniha odhaluje také jiné věci, než samotný příběh, například minulost Jaspera a Rosalie.
Ale teď k příběhu...
V okolí se začínají dít zvláštní věci - lidé umírají a příčina není známá.
Ve městě se skrývá Victoria, která chce pomstít svého druha Jamese. Proměňuje náhodně lidi v upíry, kteří bez milosti vraždí. Proto se upíři musí sjednotit s vlkodlaky, aby ochránili Bellu. Jacob je do ní beznadějně zamilovaný.
Co se odehraje na vrcholku hor. Porazí Victorii? Zachrání Bellu? Bude Bella upírkou?

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha