Obálka
Základní MARC ISBD

Elinka / Nadine Robertová, ilustrovala Maja Kastelicová, přeložila Eva Sládková

Od: Robert, Nadine [aut]
Přispěvatel(é): Kastelic, Maja, 1981- [ill] | Sládková, Eva, 1979- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: První vydáníPopis: 31 nečíslovaných stránek : ilustrace ; 26 x 29 cmISBN: 9788027501496Unifikované názvy: Elsie. Česky Žánr/Forma: kanadské příběhy (francouzsky) | obrazové publikace | publikace pro děti | Canadian stories (French) | pictorial works | children's literature Souhrn: Příběh sedmi králičích sourozenců v bohatě ilustrované publikaci. Elinka má šest sourozenců. V rodině platí pravidla, ta však Elince příliš nesedí. Králičí holčička chce vždycky dělat něco jiného než ostatní. V neděli se jí nechce jít na ryby, radši by si četla. Chce jít jinudy než ostatní a rybu se snaží ulovit na pryskyřník. Pošetilé. Jenže nakonec Elinka jako jediná rybu chytí -- tím ji však přestává zajímat. Hlavně aby se šlo domů její zkratkou. Každý jsme jiný a respekt k jinakosti je základním kamenem pochopení v rodině i mezilidských vztazích. Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 1/2 Dostupné 421440057535
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z francouzštiny

Příběh sedmi králičích sourozenců v bohatě ilustrované publikaci. Elinka má šest sourozenců. V rodině platí pravidla, ta však Elince příliš nesedí. Králičí holčička chce vždycky dělat něco jiného než ostatní. V neděli se jí nechce jít na ryby, radši by si četla. Chce jít jinudy než ostatní a rybu se snaží ulovit na pryskyřník. Pošetilé. Jenže nakonec Elinka jako jediná rybu chytí -- tím ji však přestává zajímat. Hlavně aby se šlo domů její zkratkou. Každý jsme jiný a respekt k jinakosti je základním kamenem pochopení v rodině i mezilidských vztazích. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha