Obálka
Základní MARC ISBD

Jedlička se narodila / Oksana Bula ; z ukrajinského originálu Deň narodženňa jalynky ... přeložila Rita Kindlerová

Od: Bula, Oksana, 1989- [aut, ill]
Přispěvatel(é): Lyons Kindlerová, Rita, 1974- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: První vydáníPopis: 37 nečíslovaných stran : barevné ilustrace ; 30 cmISBN: 9788075779793Unifikované názvy: Den‘ narodžennja jalynky. Česky Žánr/Forma: ukrajinské příběhy | autorské knihy | publikace pro děti | Ukrainian stories | authors' books | children's literature Souhrn: Tukoni jsou kouzelné bytosti, které s radostí a láskou pečují o les. Tentokrát se vydají hledat malou, právě narozenou, zimní jedličku. Všechna mláďátka v lese se rodí na jaře nebo v létě. I malé jedličky. Ovšem jedna zvláštní jedlička vyroste až v zimě. A nikdy se dopředu neví, na kterém místě v lese to bude. Najít ji dokáže jediný tukoň -- ten, který převléká zvířátka na zimu do bílého šatu. Příchod zimní jedličky oslavuje celý les. Ten den slaví narozeniny i všichni tukoni. Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 1/2 Dostupné 421440057540
Celkem rezervací: 0

Název originálu uveden chybně, správně je: Den‘ narodžennja jalynky

Tukoni jsou kouzelné bytosti, které s radostí a láskou pečují o les. Tentokrát se vydají hledat malou, právě narozenou, zimní jedličku. Všechna mláďátka v lese se rodí na jaře nebo v létě. I malé jedličky. Ovšem jedna zvláštní jedlička vyroste až v zimě. A nikdy se dopředu neví, na kterém místě v lese to bude. Najít ji dokáže jediný tukoň -- ten, který převléká zvířátka na zimu do bílého šatu. Příchod zimní jedličky oslavuje celý les. Ten den slaví narozeniny i všichni tukoni. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha