Obálka
Základní MARC ISBD

S naprostou jistotou / Adam Mitzner ; přeložil: Lumír Mikulka

Od: Mitzner, Adam, 1964- [aut]
Přispěvatel(é): Mikulka, Lumír, 1964- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: Vydání prvníPopis: 367 stran ; 21 cmISBN: 9788026908692Unifikované názvy: Dead certain. Česky Žánr/Forma: americké romány | detektivní romány | thrillery (romány) | American fiction | detective novels | thrillers (novels) Souhrn: Psychothriller amerického advokáta a spisovatele se odehrává během deseti dnů v New Yorku, kde mladá právnička pátrá po pohřešované sestře. V životě jednatřicetileté Elly Brodenové došlo v posledních měsících k zásadním změnám. Rozešel se s ní její přítel a po šesti letech opustila místo asistentky okresního návladního a nastoupila do firmy svého otce, vyhledávaného advokáta. Jednou týdně si také plní sen o pěvecké kariéře a pod jménem Cassidy vystupuje jako zpěvačka v hudebním klubu na Manhattanu. Ve chvíli, kdy se dozví, že její mladší sestra Charlotte, se kterou má blízký vztah, zmizela, využije své kontakty na policii a požádá o pomoc poručíka Gabriela Velasqueze. Určitým vodítkem při vyšetřování by se mohl stát sestřin první román, který začala psát v rámci studia na Newyorské univerzitě. Protagonistkou příběhu s autobiografickými prvky je dívka, která udržuje milostný poměr se třemi muži a stane se obětí vraždy. Ella má k dispozici jen dokončenou první polovinu rukopisu, a tak o možném pachateli může jen spekulovat.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Vypůjčeno 12/08/2020 421440057525
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Psychothriller amerického advokáta a spisovatele se odehrává během deseti dnů v New Yorku, kde mladá právnička pátrá po pohřešované sestře. V životě jednatřicetileté Elly Brodenové došlo v posledních měsících k zásadním změnám. Rozešel se s ní její přítel a po šesti letech opustila místo asistentky okresního návladního a nastoupila do firmy svého otce, vyhledávaného advokáta. Jednou týdně si také plní sen o pěvecké kariéře a pod jménem Cassidy vystupuje jako zpěvačka v hudebním klubu na Manhattanu. Ve chvíli, kdy se dozví, že její mladší sestra Charlotte, se kterou má blízký vztah, zmizela, využije své kontakty na policii a požádá o pomoc poručíka Gabriela Velasqueze. Určitým vodítkem při vyšetřování by se mohl stát sestřin první román, který začala psát v rámci studia na Newyorské univerzitě. Protagonistkou příběhu s autobiografickými prvky je dívka, která udržuje milostný poměr se třemi muži a stane se obětí vraždy. Ella má k dispozici jen dokončenou první polovinu rukopisu, a tak o možném pachateli může jen spekulovat.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha