Obálka
Základní MARC ISBD

Ve třiceti (poprvé) single / Lisa Daily ; z anglického originálu Single-minded ... přeložila Jitka Krajovanová

Od: Daily, Lisa [aut]
Přispěvatel(é): Krajovanová, Jitka [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: 1. vydáníPopis: 335 stran ; 21 cmISBN: 9788075880697Unifikované názvy: Single-minded. Česky Žánr/Forma: americké romány | American fiction Souhrn: Humorný romantický příběh, jehož hlavní hrdinka je tak trochu americkou verzí britské Bridget Jones. Ve středním věku je sama a hledá muže. Hlavní hrdinka Alex se dozvídá, že její manžel, kterého zná už od školky, je gay, a že její titul z psychologie je asi k ničemu, protože si sama ničeho nevšimla. Následuje rozvod, přes který se dostane díky slzám a smíchu. A přestože zjištění, že její nejlepší přítel a manžel v jedné osobě je gay, ji nutí zpochybňovat její vlastní já, rozhodne se Alex opět randit. Za pomoci online seznamek, dvou kamarádek a rad od jejího teď už ex-manžela Alex vyráží hledat lásku. A co když láska zaklepe na dveře v podobě nového klienta Alexiny firmy? Bude se Alex řídit zažitým pravidlem nechodit s klienty, nebo dá přednost svému srdci?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Dostupné 421440057528
Celkem rezervací: 0

Humorný romantický příběh, jehož hlavní hrdinka je tak trochu americkou verzí britské Bridget Jones. Ve středním věku je sama a hledá muže. Hlavní hrdinka Alex se dozvídá, že její manžel, kterého zná už od školky, je gay, a že její titul z psychologie je asi k ničemu, protože si sama ničeho nevšimla. Následuje rozvod, přes který se dostane díky slzám a smíchu. A přestože zjištění, že její nejlepší přítel a manžel v jedné osobě je gay, ji nutí zpochybňovat její vlastní já, rozhodne se Alex opět randit. Za pomoci online seznamek, dvou kamarádek a rad od jejího teď už ex-manžela Alex vyráží hledat lásku. A co když láska zaklepe na dveře v podobě nového klienta Alexiny firmy? Bude se Alex řídit zažitým pravidlem nechodit s klienty, nebo dá přednost svému srdci?

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha