Obálka
Základní MARC ISBD

Můj brácha robot / James Patterson a Chris Grabenstein ; ilustrovala Juliana Neufeldová ; přeložila Olga Turečková

Od: Patterson, James, 1947- [aut]
Přispěvatel(é): Grabenstein, Chris [aut] | Neufeld, Juliana, 1982- [ill] | Turečková, Olga, 1950- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: 1. vydáníPopis: 316 stran : ilustrace ; 21 cmISBN: 9788000041032Unifikované názvy: House of robots. Česky Žánr/Forma: americké romány | publikace pro děti | American fiction | children's literature Souhrn: Humorný příběh kluka Sammyho, který musí v rámci experimentu chodit do školy s robotickým bráchou. Doprovázeno komiksovými ilustracemi. První díl série pro starší děti.Souhrn: Páťák Sammy Hayes-Rodriguez nežije v tak úplně obyčejné rodině. Maminka je vědkyně a baví se vymýšlením robotů. Její nejnovější vynález se jmenuje Éčko a má chodit se Sammym do školy. A nejen to! Sammy se musí k robotovi chovat jako k vlastnímu bratrovi! Hrůza! Do třídního kolektivu nikdy moc nezapadal, a teď ještě musí chodit do školy s bráchou robotem, který je šprt. Spřátelí se Sammy s novým členem rodiny? A co spolužáci? Oblíbí si Éčka? Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 2/3 Vypůjčeno 22/09/2020 421440057532
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Humorný příběh kluka Sammyho, který musí v rámci experimentu chodit do školy s robotickým bráchou. Doprovázeno komiksovými ilustracemi. První díl série pro starší děti.

Páťák Sammy Hayes-Rodriguez nežije v tak úplně obyčejné rodině. Maminka je vědkyně a baví se vymýšlením robotů. Její nejnovější vynález se jmenuje Éčko a má chodit se Sammym do školy. A nejen to! Sammy se musí k robotovi chovat jako k vlastnímu bratrovi! Hrůza! Do třídního kolektivu nikdy moc nezapadal, a teď ještě musí chodit do školy s bráchou robotem, který je šprt. Spřátelí se Sammy s novým členem rodiny? A co spolužáci? Oblíbí si Éčka? Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha