Obálka
Základní MARC ISBD

Dogman : Peťulka, čili, život kotěte / napsal a ilustroval Dav Pilkey jako George Beard a Harold Hutchins ; vybarvil Jose Garibaldi ; z anglického originálu Dog man: a tale of two kitties ... přeložila Veronika Sysalová

Od: Pilkey, Dav, 1966- [aut]
Přispěvatel(é): Garibaldi, Jose, 1978- [ill] | Sysalová, Veronika [trl]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydání: Vydání prvníPopis: 251 stran : barevné ilustrace ; 22 cmISBN: 9788024263830Další název: Dog Man | Peťulka čili život kotěteUnifikované názvy: Dog man: a tale of two kitties. Česky Žánr/Forma: humoristické komiksy | publikace pro děti | humorous comics | children's literature Souhrn: Psohlavý policista Dogman potírá zločin v ztřeštěném humoristickém komiksu. Dogman je nejpřítulnější ze všech psů a nikdo by nehádal, že je zároveň nejobávanější strážce zákona v ulicích města. Když se dobře známému lotrovi Péťovi narodí malý Péťa, je tady dvojí problém. Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 2/5 3. Vypůjčeno 02/09/2020 421440057639
Celkem rezervací: 0

Psohlavý policista Dogman potírá zločin v ztřeštěném humoristickém komiksu. Dogman je nejpřítulnější ze všech psů a nikdo by nehádal, že je zároveň nejobávanější strážce zákona v ulicích města. Když se dobře známému lotrovi Péťovi narodí malý Péťa, je tady dvojí problém. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha