Obálka
Základní MARC ISBD

Amálie Zubatá a půlměsíční prázdniny / Laura Ellen Andersonová ; přeložil Vratislav Kadlec

Od: Anderson, Laura [aut]
Přispěvatel(é): Kadlec, Vratislav, 1981- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: První vydáníPopis: 239 stran : ilustrace ; 20 cmISBN: 9788020455482Unifikované názvy: Amelia Fang and halfmoon holiday. Česky Žánr/Forma: anglické příběhy | fantasy příběhy | publikace pro děti | English stories | fantasy stories | children's literature Souhrn: Další díl ze série příběhů upírky Amálie, která nyní odjíždí na půlměsíční prázdniny do Říše světla. V Záhrobni začaly půlměsíční prázdniny a to znamená, že Amálie Zubatá a její přátelé nemusí do školy! Místo toho vyrazili na výlet s oddílem duhových skautů, který vedou jednorožci Robert a Ríša. Začali prozkoumávat tajemný ostrov a sbírat bobříky, náhodou však narazili na pradávné prokletí a zmenšili se do velikosti mravenců! Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 2/3 4. Vypůjčeno 01/09/2020 421440057643
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

V tiráži chybně uvedeno jméno autorky: Andersenová, Laura Ellen

Další díl ze série příběhů upírky Amálie, která nyní odjíždí na půlměsíční prázdniny do Říše světla. V Záhrobni začaly půlměsíční prázdniny a to znamená, že Amálie Zubatá a její přátelé nemusí do školy! Místo toho vyrazili na výlet s oddílem duhových skautů, který vedou jednorožci Robert a Ríša. Začali prozkoumávat tajemný ostrov a sbírat bobříky, náhodou však narazili na pradávné prokletí a zmenšili se do velikosti mravenců! Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha