Obálka
Základní MARC ISBD

Už žádné plenky / Velký pokrok. ilustrace Marion Cocklico

Od: Cocklico, Marion [ill]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: 2018Vydání: První české vydáníPopis: 10 nečíslovaných stran : barevné ilustrace ; 20 cmISBN: 9788025622490Další název: Už žádné plenkyUnifikované názvy: No more nappies. Česky Žánr/Forma: leporela | publikace pro děti | folding picture-books | children's literature Souhrn: Interaktivní leporelo s krátkým příběhem o Martince a Marečkovi, kteří se už učí chodit na nočník. Pro nejmenší a jejich rodiče. Tato knížka pomůže nejenom dětem, ale zejména jejich rodičům. Na každé dvoustraně najdete radu, jak postupně přeučovat své dítě od plín na nočník nebo záchod. Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 1/1 Vypůjčeno 13/08/2020 421440057556
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Kartonové listy s pohyblivými obrázky

Interaktivní leporelo s krátkým příběhem o Martince a Marečkovi, kteří se už učí chodit na nočník. Pro nejmenší a jejich rodiče. Tato knížka pomůže nejenom dětem, ale zejména jejich rodičům. Na každé dvoustraně najdete radu, jak postupně přeučovat své dítě od plín na nočník nebo záchod. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha