Obálka
Základní MARC ISBD

Šmoulí polévka / podle postaviček, které vytvořil Peyo ; [z francouzského originálu ... přeložili Tomáš Vondrovic a Michal Lázňovský]

Od: Peyo, 1928-1992 [ill]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydavatel: V Praze : Albatros, 2011Vydání: 1. vydPopis: 56 s. : barev. il. ; 19 cmISBN: 9788000028156Žánr/Forma: příběhy | publikace pro děti | stories | children's literature Souhrn: O tom, co vše musí vymyslet tentokrát modří skřítkové, aby neskončili v břiše nenasytného Tlustožrouta, který sní na co přijde. A k tomu ještě ten zlý Gargamel! Bude Šmoulí polévka, nebo Taťka Šmoula jako vždy pomůže a zachrání celou situaci?Souhrn: Vítejte opět u Šmoulů! Čtyři příběhy známých modrých skřítků. Pro děti od 4 let.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 1/4 Dostupné 421440057579
Celkem rezervací: 0

O tom, co vše musí vymyslet tentokrát modří skřítkové, aby neskončili v břiše nenasytného Tlustožrouta, který sní na co přijde. A k tomu ještě ten zlý Gargamel! Bude Šmoulí polévka, nebo Taťka Šmoula jako vždy pomůže a zachrání celou situaci?

Vítejte opět u Šmoulů! Čtyři příběhy známých modrých skřítků. Pro děti od 4 let.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha