Obálka
Základní MARC ISBD

Něco jako láska / Tracy Brogan ; přeložila Lucie Libovická

Od: Brogan, Tracy [aut]
Přispěvatel(é): Libovická, Lucie, 1961- [trl]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydání: Vydání prvníPopis: 349 stran ; 20 cmISBN: 9788026711414Unifikované názvy: Crazy little thing. Česky Žánr/Forma: americké romány | milostné romány | American fiction | love novels Souhrn: Kniha vypráví o ženě, která se po rozvodu vydává se svými dětmi na letní prázdniny. Sadie je třicetiletá, čerstvě rozvedená matka dvou dětí, která odjíždí na letní prázdniny ke své tetě, aby si odpočinula. Klidnou dovolenou ale hned ze začátku naruší sympatický mladý muž, kterého začne potkávat na pláži. Sadie zaujme, ale kvůli nedávnému rozvodu se chce držet zpátky, Des si však brzy začne rozumět i s jejími dětmi. Náhoda nebo osud?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1. Vypůjčeno 19/08/2020 421440057580
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Kniha vypráví o ženě, která se po rozvodu vydává se svými dětmi na letní prázdniny. Sadie je třicetiletá, čerstvě rozvedená matka dvou dětí, která odjíždí na letní prázdniny ke své tetě, aby si odpočinula. Klidnou dovolenou ale hned ze začátku naruší sympatický mladý muž, kterého začne potkávat na pláži. Sadie zaujme, ale kvůli nedávnému rozvodu se chce držet zpátky, Des si však brzy začne rozumět i s jejími dětmi. Náhoda nebo osud?

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha