Obálka
Základní MARC ISBD

Přeju si... tebe! / Tracy Brogan ; přeložila Lucie Libovická

Od: Brogan, Tracy [aut]
Přispěvatel(é): Libovická, Lucie, 1961- [trl]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydavatel: MOTTO 19. 5. 2020Vydání: Vydání prvníPopis: 356 stran ; 20 cmISBN: 9788026717812Unifikované názvy: The best medicine. Česky Žánr/Forma: americké romány | milostné romány | American fiction | love novels Souhrn: Druhý román z volné řady romantických příběhů, které se odehrávají v městečku Bell Harbor. Plastické chirurgyni Evelyn Rhoadesové se nepodařilo utajit narozeniny. Je jí 35 a celé městečko Bell Harbor se domnívá, že nutně potřebuje manžela. A aby toho nebylo málo, má jít za družičku na svatbu svých rozvedených rodičů, kteří se opět dali dohromady. Na internetových stránkách pro nezadané toho pravého rozhodně nenajde. Mohl by jím být opilý výtržník Tyler Connelly, který se jí v den narozenin nabourá do života? Na to je podle Evelyn příliš mladý, nezodpovědný a neperspektivní... Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
2. Vypůjčeno 23/09/2020 421440057578
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Druhý román z volné řady romantických příběhů, které se odehrávají v městečku Bell Harbor. Plastické chirurgyni Evelyn Rhoadesové se nepodařilo utajit narozeniny. Je jí 35 a celé městečko Bell Harbor se domnívá, že nutně potřebuje manžela. A aby toho nebylo málo, má jít za družičku na svatbu svých rozvedených rodičů, kteří se opět dali dohromady. Na internetových stránkách pro nezadané toho pravého rozhodně nenajde. Mohl by jím být opilý výtržník Tyler Connelly, který se jí v den narozenin nabourá do života? Na to je podle Evelyn příliš mladý, nezodpovědný a neperspektivní... Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha