Obálka
Základní MARC ISBD

Hra na nikdy : první případ Coltera Shawa / Jeffery Deaver ; z anglického originálu The never game ... přeložil Jiří Kobělka

Od: Deaver, Jeffery, 1950- [aut]
Přispěvatel(é): Kobělka, Jiří [trl]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Domino 22. 10. 2019Vydání: Vydání prvníPopis: 389 stran ; 21 cmISBN: 9788074983566Další název: První případ Coltera ShawaUnifikované názvy: Never game. Česky Žánr/Forma: americké romány | detektivní romány | American fiction | detective novels Souhrn: Krimithriller z pera klasika žánru přivádí na scénu hrdinu nové řady příběhů - lovce odměn Coltera Shawa. Děj románu nás zavádí přímo do centra počítačového průmyslu, do proslulého Silicon Valley. Colter Shaw přijímá zakázku od nešťastného otce pohřešujícího svou devatenáctiletou dceru, která kromě studia pracovala i v počítačové firmě. Colter přichází na stopu šílence, který uvádí do reality videohru Našeptávač a nechává své oběti hrát brutální hru o vlastní život. Ponořen do případu nepozoruje, že i on se ocitá v nebezpečí života a pomalu se na něj valí stíny minulosti.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
D 1. Vypůjčeno 23/09/2020 421440057573
Celkem rezervací: 0

Krimithriller z pera klasika žánru přivádí na scénu hrdinu nové řady příběhů - lovce odměn Coltera Shawa. Děj románu nás zavádí přímo do centra počítačového průmyslu, do proslulého Silicon Valley. Colter Shaw přijímá zakázku od nešťastného otce pohřešujícího svou devatenáctiletou dceru, která kromě studia pracovala i v počítačové firmě. Colter přichází na stopu šílence, který uvádí do reality videohru Našeptávač a nechává své oběti hrát brutální hru o vlastní život. Ponořen do případu nepozoruje, že i on se ocitá v nebezpečí života a pomalu se na něj valí stíny minulosti.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha