Obálka
Základní MARC ISBD

Zemřeš v další kapitole / J.D. Robb ; z anglického originálu Dark in death přeložil Zdík Dušek

Od: Robb, J. D, 1950- [aut]
Přispěvatel(é): Dušek, Zdík, 1976- [trl]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydavatel: Frýdek-Místek : Alpress, 2019Vydání: Vydání prvníPopis: 328 stran ; 21 cmISBN: 9788075438782Unifikované názvy: Dark in death. Česky Žánr/Forma: americké romány | detektivní romány | American fiction | detective novels Souhrn: Americká detektivka z budoucnosti. Policistka Eva Dallasová vyšetřuje vraždy inspirované knihami populární autorky thrillerů. Policistka Eva Dallasová hledá vraha herečky, kterou kdosi zabil sekáčkem na led v kině během promítání filmu Psycho, zrovna v okamžiku scény vraždy ve sprše. Záhy se ukáže, že vraha inspirovala slavná autorka thrillerů. Kopíruje přesně zločiny popsané v jejích knihách. Eva tedy musí vraha vypátrat co nejrychleji, neboť knižní série je dost dlouhá.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Vypůjčeno 08/09/2020 421440057586
Celkem rezervací: 0

Americká detektivka z budoucnosti. Policistka Eva Dallasová vyšetřuje vraždy inspirované knihami populární autorky thrillerů. Policistka Eva Dallasová hledá vraha herečky, kterou kdosi zabil sekáčkem na led v kině během promítání filmu Psycho, zrovna v okamžiku scény vraždy ve sprše. Záhy se ukáže, že vraha inspirovala slavná autorka thrillerů. Kopíruje přesně zločiny popsané v jejích knihách. Eva tedy musí vraha vypátrat co nejrychleji, neboť knižní série je dost dlouhá.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha