Obálka
Základní MARC ISBD

Spodní proudy / Nora Roberts ; z anglického originálu Under currents přeložila Jana Vlčková, Hana Černá

Od: Roberts, Nora, 1950- [aut]
Přispěvatel(é): Vlčková, Jana, 1973- [trl] | Černá, Hana [trl]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydavatel: Frýdek-Místek : Alpress, 2019Vydání: Vydání prvníPopis: 406 stran ; 21 cmISBN: 9788076330788Unifikované názvy: Under currents. Česky Žánr/Forma: americké romány | American fiction Souhrn: Román popisuje osud mladého muže, jenž se dokázal postavit domácímu týrání ze strany svého otce a ochránil tak nejen sebe a svou sestru, ale i zajistil oběma lepší budoucnost. Zane a jeho sestra Britt prožili krušné dětství plné domácího násilí. Vše se naštěstí změnilo, když Zane sebral odvahu a svému otci se postavil. Ten skončil za mřížemi a Zane společně se svojí sestrou začali žít u tety, která jim dala nejen domov, ale i rodinu, ve které se cítili vítaní a v bezpečí. Po letech, kdy se blížil čas vypršení otcova trestu, se Zane vrací do rodného města, aby zde nejen otevřel svou právnickou praxi a mohl dávat pozor na svoji sestru, ale také aby konečně získal domov. Potkává zde sympatickou zahradní architektku Derby, která mu vpluje do života a vše změní k lepšímu. Jaký vliv na něj a jeho rodinu ale bude mít otcovo propuštění?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Dostupné 421440057590
Celkem rezervací: 0

Román popisuje osud mladého muže, jenž se dokázal postavit domácímu týrání ze strany svého otce a ochránil tak nejen sebe a svou sestru, ale i zajistil oběma lepší budoucnost. Zane a jeho sestra Britt prožili krušné dětství plné domácího násilí. Vše se naštěstí změnilo, když Zane sebral odvahu a svému otci se postavil. Ten skončil za mřížemi a Zane společně se svojí sestrou začali žít u tety, která jim dala nejen domov, ale i rodinu, ve které se cítili vítaní a v bezpečí. Po letech, kdy se blížil čas vypršení otcova trestu, se Zane vrací do rodného města, aby zde nejen otevřel svou právnickou praxi a mohl dávat pozor na svoji sestru, ale také aby konečně získal domov. Potkává zde sympatickou zahradní architektku Derby, která mu vpluje do života a vše změní k lepšímu. Jaký vliv na něj a jeho rodinu ale bude mít otcovo propuštění?

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha