Obálka
Základní MARC ISBD

Sedmnácté znamení / James Patterson & Maxine Paetro ; z anglického originálu The 17th suspect přeložil Ondřej Duha

Od: Patterson, James, 1947- [aut]
Přispěvatel(é): Paetro, Maxine [aut] | Duha, Ondřej [trl]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydavatel: Frýdek-Místek : Alpress, 2019Vydání: Vydání prvníPopis: 239 stran ; 21 cmISBN: 9788075437822Unifikované názvy: 17th suspect. Česky Žánr/Forma: americké romány | detektivní romány | American fiction | detective novels Souhrn: Detektivní román známého autora zachycuje dva kriminální případy, z nichž první se odehrává v soudní síni a druhý v ulicích San Francisca. Zástupkyně okresního prokurátora Yuki dostala na starost případ znásilnění, v němž figuruje jako oběť muž. Tento netypický případ může posunout její kariéru, problémem ale je, že jako důkazní materiál byl použit videozáznam činu, který může být soudcem zamítnut. Yuki se ale nevzdává a snaží se získat další důkazy, které by potvrdily tvrzení jejího mandanta. Mezitím se v sanfranciských ulicích snaží Yukiina kamarádka seržantka Lindsey najít sériového vraha bezdomovců, jenž policii s úspěchem uniká. Podaří se oběma ženám uspět a úspěšně dotáhnout jim svěřené případy do konce?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Vypůjčeno 16/09/2020 421440057588
Celkem rezervací: 0

Detektivní román známého autora zachycuje dva kriminální případy, z nichž první se odehrává v soudní síni a druhý v ulicích San Francisca. Zástupkyně okresního prokurátora Yuki dostala na starost případ znásilnění, v němž figuruje jako oběť muž. Tento netypický případ může posunout její kariéru, problémem ale je, že jako důkazní materiál byl použit videozáznam činu, který může být soudcem zamítnut. Yuki se ale nevzdává a snaží se získat další důkazy, které by potvrdily tvrzení jejího mandanta. Mezitím se v sanfranciských ulicích snaží Yukiina kamarádka seržantka Lindsey najít sériového vraha bezdomovců, jenž policii s úspěchem uniká. Podaří se oběma ženám uspět a úspěšně dotáhnout jim svěřené případy do konce?

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha