Obálka
Základní MARC ISBD

Nebezpečné známosti J.D. Robb ; z anglického originálu Apprentice in death přeložil Zdík Dušek

Od: Robb, J. D, 1950- [aut]
Přispěvatel(é): Dušek, Zdík, 1976- [trl]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydavatel: Frýdek-Místek : Alpress, 2020Vydání: Vydání prvníPopis: 344 stran ; 21 cmISBN: 9788076332027Unifikované názvy: Česky Žánr/Forma: americké romány | detektivní romány | American fiction | detective novels Souhrn: Vyšetřovatelka Eva Dalassová vkládá s manželem velké naděje do centra, které zřídili pro mládež na šikmé ploše. Na pomoc si přizvou i psycholožku Rochelle, která dostala ze závislosti svého bratra Lyla. Jednoho dne je ovšem Lyle nalezen mrtev se stříkačkou v ruce. Eva se pustí do vyšetřování a s hrůzou zjistí, že nešlo o předávkování, ale o vraždu, a hrozí, že nebude jediná.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Vypůjčeno 24/09/2020 421440057587
Celkem rezervací: 0

Vyšetřovatelka Eva Dalassová vkládá s manželem velké naděje do centra, které zřídili pro mládež na šikmé ploše. Na pomoc si přizvou i psycholožku Rochelle, která dostala ze závislosti svého bratra Lyla. Jednoho dne je ovšem Lyle nalezen mrtev se stříkačkou v ruce. Eva se pustí do vyšetřování a s hrůzou zjistí, že nešlo o předávkování, ale o vraždu, a hrozí, že nebude jediná.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha