Obálka
Základní MARC ISBD

Dívka v měsíčním světle / Charles Dubow ; z anglického originálu Girl in the moonlight ... přeložila Jana Jašová

Od: Dubow, Charles [aut]
Přispěvatel(é): Jašová, Jana [trl]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Ikar, 2016Vydání: Vydání prvníPopis: 334 stran ; 21 cmISBN: 9788024932804Unifikované názvy: Girl in the moonlight. Česky Žánr/Forma: americké romány | American fiction Souhrn: Když Wylie potkává svou životní lásku Francescu, všemi přezdívanou Cesca, je ještě dítě a ona je o dva roky starší. Zamiluje se do ní, Cesca ho uchvátí svou krásou a divokostí. Bohužel mu však stále uniká a jejich cesty se během let dospívání střetávají a zase rozcházejí, přitom vždy zanechají velkou ránu ve Wylieho srdci. Vypravěč se potácí mezí chtíčem a láskou a Cesca je pro něj neuchopitelným přeludem, který nedokáže dohonit. V době, kdy Francescin bratr onemocní AIDS, chodí už Wylie s Kate. Pomalu začíná mít dojem, že své životní lásce nikdy tak docela nerozuměl a je pro něj i po letech obrovskou záhadou.Souhrn: Milostný román o dvou lidech, kteří se celý život potkávají a zase rozcházejí, nedokážou být bez sebe, ale ani spolu.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Vypůjčeno 25/08/2020 421440057606
Celkem rezervací: 0

Když Wylie potkává svou životní lásku Francescu, všemi přezdívanou Cesca, je ještě dítě a ona je o dva roky starší. Zamiluje se do ní, Cesca ho uchvátí svou krásou a divokostí. Bohužel mu však stále uniká a jejich cesty se během let dospívání střetávají a zase rozcházejí, přitom vždy zanechají velkou ránu ve Wylieho srdci. Vypravěč se potácí mezí chtíčem a láskou a Cesca je pro něj neuchopitelným přeludem, který nedokáže dohonit. V době, kdy Francescin bratr onemocní AIDS, chodí už Wylie s Kate. Pomalu začíná mít dojem, že své životní lásce nikdy tak docela nerozuměl a je pro něj i po letech obrovskou záhadou.

Milostný román o dvou lidech, kteří se celý život potkávají a zase rozcházejí, nedokážou být bez sebe, ale ani spolu.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha