Obálka
Základní MARC ISBD

Všem klukům, které jsem milovala / Jenny Hanová ; přeložila Romana Bičíková

Od: Han, Jenny, 1980- [aut]
Přispěvatel(é): Bičíková, Romana [trl]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: V Praze : CooBoo, 2019Vydání: 2. vydáníPopis: 318 stran ; 21 cmISBN: 9788075448750Unifikované názvy: To all the boys I've loved before. Česky Žánr/Forma: americké romány | publikace pro mládež | American fiction | juvenile literature Souhrn: Dívčí román o prvních láskách i o tom, co se může stát, když dopisy psané do šuplíku uniknou na veřejnost. Lara Jean si schovává milostné dopisy v krabici na klobouky, kterou dostala od své matky. Ale nejsou to dopisy, které by někdo napsal jí. Napsala je ona. Každému klukovi, do kterého se kdy zamilovala. Když je psala, dovedla otevřít své srdce a říct věci, co by nikdy v životě nedokázala nahlas vyslovit. Protože tyhle dopisy jsou jen pro její oči. Dokud je však jednoho dne někdo nerozešle a Lařin milostný život se pak trochu vymkne kontrole. Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 3/1D Vypůjčeno 16/09/2020 421440057607
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Dívčí román o prvních láskách i o tom, co se může stát, když dopisy psané do šuplíku uniknou na veřejnost. Lara Jean si schovává milostné dopisy v krabici na klobouky, kterou dostala od své matky. Ale nejsou to dopisy, které by někdo napsal jí. Napsala je ona. Každému klukovi, do kterého se kdy zamilovala. Když je psala, dovedla otevřít své srdce a říct věci, co by nikdy v životě nedokázala nahlas vyslovit. Protože tyhle dopisy jsou jen pro její oči. Dokud je však jednoho dne někdo nerozešle a Lařin milostný život se pak trochu vymkne kontrole. Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha