Obálka
Základní MARC ISBD

Město mečů / Robert Jackson Bennett ; z anglického originálu City of blades ... přeložil Milan Pohl

Od: Bennett, Robert Jackson, 1984- [aut]
Přispěvatel(é): Pohl, Milan, 1982- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Brno : Host, 2017Vydání: První vydáníPopis: 547 stran ; 21 cmISBN: 9788074918216Unifikované názvy: City of blades. Česky Žánr/Forma: americké romány | fantasy romány | American fiction | fantasy novels Souhrn: Ctižádostivý fantasy román navazuje na titul Město schodů a uvádí na scénu jednu zdánlivě penzionovanou bojovnici z jeho ústřední bitvy.Souhrn: Město Voortyaštan kdysi bývalo sídlem bohyně války a smrti, líhní hrůzostrašných nadpřirozených bojovníků, kteří rozsévali smrt a podrobili si miliony lidí. Dnes je bohyně mrtvá a město leží v troskách. Není proto divu, že generálka Turyin Mulagheshová - prostořeká hrdinka bitvy v Bulikově a údajná válečná zločinkyně - je vyslána právě tam. Ve Voortyaštanu má počítat dny do důchodu a upadnout v zapomnění. Přinejmenším je to dokonalá krycí historka. Pravda je taková, že generálka byla ještě jednou, naposledy, povolána do služby, aby prošetřila objev, který může změnit svět - nebo ho zničit. Problém je v tom, že si tahle stará vojačka není jistá, jestli ještě má na to být hrdinkou. Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
F 2. Vypůjčeno 03/09/2020 421440057630
Celkem rezervací: 0

Ctižádostivý fantasy román navazuje na titul Město schodů a uvádí na scénu jednu zdánlivě penzionovanou bojovnici z jeho ústřední bitvy.

Město Voortyaštan kdysi bývalo sídlem bohyně války a smrti, líhní hrůzostrašných nadpřirozených bojovníků, kteří rozsévali smrt a podrobili si miliony lidí. Dnes je bohyně mrtvá a město leží v troskách. Není proto divu, že generálka Turyin Mulagheshová - prostořeká hrdinka bitvy v Bulikově a údajná válečná zločinkyně - je vyslána právě tam. Ve Voortyaštanu má počítat dny do důchodu a upadnout v zapomnění. Přinejmenším je to dokonalá krycí historka. Pravda je taková, že generálka byla ještě jednou, naposledy, povolána do služby, aby prošetřila objev, který může změnit svět - nebo ho zničit. Problém je v tom, že si tahle stará vojačka není jistá, jestli ještě má na to být hrdinkou. Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha