Obálka
Základní MARC ISBD

Město zázraků / Robert Jackson Bennett ; z anglického originálu City of miracles ... přeložil Milan Pohl

Od: Bennett, Robert Jackson, 1984- [aut]
Přispěvatel(é): Pohl, Milan, 1982- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Brno : Host, 2018Vydání: První vydáníPopis: 539 stran ; 21 cmISBN: 9788075775788Unifikované názvy: City of miracles. Česky Žánr/Forma: americké romány | fantasy romány | American fiction | fantasy novels Souhrn: Román amerického autora je třetím dílem urban fantasy série o božských městech, který nás tentokrát zavede do tajemného Ahanaštanu. Saypurský stát byl kdysi jedním z center moci na kontinentu, bohatý a uznávaný, a stejně tak i město Ahanaštan. To se však před lety změnilo, ještě mnohem víc změní atentát, ke kterému došlo v centru města a při němž byla zavražděna bývalá premiérka Ashara Komaydová. Svou blízkou a věrnou přítelkyni se totiž rozhodne za každou cenu pomstít odvážný a nebezpečný Sigrud Harkvaldsson. Sigrud chtěl žít poklidným životem na okraji společnosti, ale nyní se vrhá do přímo do středu desítky let trvající války. Je odhodlaný najít její vrahy a pomstít se. A právě cesta za pomstou ho postupně dovede k hledání pravdy o nekonečné válce, zrádných bozích, tajemství města zázraků, a nakonec i vlastní existence.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
F 3. Vypůjčeno 03/09/2020 421440057634
Celkem rezervací: 0

Závěrečný díl trilogie

Román amerického autora je třetím dílem urban fantasy série o božských městech, který nás tentokrát zavede do tajemného Ahanaštanu. Saypurský stát byl kdysi jedním z center moci na kontinentu, bohatý a uznávaný, a stejně tak i město Ahanaštan. To se však před lety změnilo, ještě mnohem víc změní atentát, ke kterému došlo v centru města a při němž byla zavražděna bývalá premiérka Ashara Komaydová. Svou blízkou a věrnou přítelkyni se totiž rozhodne za každou cenu pomstít odvážný a nebezpečný Sigrud Harkvaldsson. Sigrud chtěl žít poklidným životem na okraji společnosti, ale nyní se vrhá do přímo do středu desítky let trvající války. Je odhodlaný najít její vrahy a pomstít se. A právě cesta za pomstou ho postupně dovede k hledání pravdy o nekonečné válce, zrádných bozích, tajemství města zázraků, a nakonec i vlastní existence.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha